Kaip pirkti?

Pirkimas internetinėje parduotuvėje Artoja.lt

Jei tikrai apsisprendėte įsigyti mūsų prekę, Jums reikės:

 • 1. Išsirinkti jums patinkančią prekę.
 • 2. Jei reikia pasirinkti spalvą, galingumą, modelį.
 • 3. Užsiregistruoti mūsų sistemoje ir patvirtinti savo užsakymą.
 • 4. Pasirinkti apmokėjimo būdą:
  • Pavedimu (gavę Jūsų užsakymą, nedelsiant išsiųsime Jums sąskaitą faktūrą. Gavę apmokėjimą, per 1-2 d.d. Jums išsiųsime užsakytas prekes);

  • El. bankininkyste (atsiskaitymai yra vykdomi per patikimą Paysera.lt sistemą, kurios dėka būsite tiesiogiai nukreipti į pasirinktą banką);

  • Grynais (atsiskaityti už prekes galite kurjeriui. Paslauga papildomai kainuoja priklausomai nuo prekių krepšelio vertės);
  • PAYSERA (atsiskaitymai yra vykdomi per Paysera sistemą, į kurią būsite nukreiptas tiesiogiai).

  • IŠSIMOKĖTINAI SB LIZINGU

 • 5. Atlikti apmokėjimą.
 • 6. Gauti savo prekę (-es)
 • Atsiskaitymas grynaisiais sumokant kurjeriui galimas tik užsakymams Lietuvoje.

  Kaip pirkti:

  Mūsų internetinėje svetainėje pasirinkite Jums tinkančią prekę ir norimą pirkti kiekį bei spauskite „Į KREPŠELĮ”.

  Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą prekės aprašymą bei techninius jos duomenis.

  Jei reikia daugiau informacijos, rašykite info@artoja.lt, arba skambinkite mums tel. +370 69939452

  1. Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, keliaujate į “Prekių krepšelį”. Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „ištrinti”.Jeigu Persigalvojote pirkti, ar norite iš naujo susidėti prekes į krepšelį- spauskite ”IŠVALYTI KREPŠELĮ”. Jei norite sumažinti ar padidinti prekių kiekį krepšelyje, spauskite ” + arba – ženklą ir ‘’ATNAUJINTI KREPŠELĮ”. Jei viskas gerai, spaudžiate “PERŽIŪRĖTI KREPŠELĮ”. Jums atsidarys “KREPŠELIS” kuriame matysite sudėtus į krepšelį PRODUKTUS ir KIEKĮ. Apačioje matysite “KREPŠELIO DYDIS” ir ”IŠ VISO” sumą už prekes.
  2. “PRISTATYMAS”- turite pasirinkti pristatymo būdą. Jeigu pristatymas mokamas, jo kaina automatiškai prisidės prie krepšelio sumos.
  3. Paspaudus “TĘSTI APSIPIRKIMĄ” Jus perkels į “PIRKĖJO REKVIZITAI”. Turite pasirinkti “FIZINIS ASMUO” ar “JURIDINIS ASMUO”
  4. Registruojantis Jums reiks užpildyti visas eilutes, sugalvoti ir patvirtinti slaptažodį.
  5. Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ ( jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), keliaujate į “Apmokėjimo būdas” puslapį. Čia išsirinksite, kaip norėsite apmokėti už prekes: pavedimu, per el.bankininkystės sistemą, PAYSERA ar grynais atsiskaitysite kurjeriui.
  6. Apmokėję per el.bankininkystės sistemą arba išsirinkę kitą apmokėjimo būdą ir paspaudę “Pirkti” gaunate atsakymą „Sėkmingai gavome jūsų užsakymą“. Tuo metu mes gauname jūsų informaciją su užsakymu. Jei mokėjote per el.bankininkystės sistemą, PAYSERA arba pasirinkote atsiskaitymą grynais su kurjeriu, mes kaip galime greičiau pakuojame užsakytas prekes ir siunčiame Jums per “DPD LIETUVA” arba “VENIPAK LIETUVA” kurjerių tarnybą. Jei pasirinkote apmokėjimo būdą pavedimu, gavę Jūsų užsakymą, išsiunčiame Jums el. paštu sąskaitą faktūrą, o prekes išsiunčiame, kai gauname jūsų apmokėjimą.