Mūsų istorija

UAB „Aldema ir Ko“ sėkmingai vykdanti savo veiklą nuo 2006 metų. Mūsų įmonė nuo pat pradžių užsiima mažmenine ir didmenine prekyba sodo ir daržo technika. Per daugiau nei 15 metų įgijome daug patirties ir tapome žinomi ne tik Lietuvoje, bet sėkmingai pasiekėme Latvijos bei Estijos rinką.

Patirtis parodė, kad šeimos verslas turi daugiau pranašumų ir galimybių. Bet tuo pačiu, tai yra didelė atsakomybė prieš save ir savo klientą, todėl šeimos darbas skatina mus užtikrinti aukštos kokybės rezultatus bei organizuoti verslą pagal savo kliento poreikius.

Esame pareigingas verslas: savo veiklą grindžiame atsakomybės ir meilės darbui principu.

Augant mūsų pirkėjų poreikiams, augo ir mūsų prekių asortimentas. Dabar savo klientams galime pasiūlyti daugiau nei 1000 įvairių sodo, daržo, žemės ūkio, suvirinimo įrangos, vandens siurblių, el. paspirtukų prekių, dalių bei serviso paslaugas.

Daug metų esame žinomi kaip didmeninės prekybos atstovai, tačiau mūsų vizija – būti prieinamiems visiems ir visada bei atsižvelgti į išskirtinius Jūsų poreikius!

Nestokojame teorinių žinių ir praktinės patirties, todėl užtikrintai tiekiame išskirtines, patvarias ir šiuolaikiškas prekes. Jas importuojame savarankiškai, renkantis prekių asortimentą dalyvaujame parodose, testuojame, užduodame begalę klausimų gamintojams taip suteikdami Jums geros kainos garantiją. Bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, todėl savo klientams siūlome laiko patikrintą, kokybišką techniką, remontą ir priežiūrą.

Kiekvienas apsilankęs žmogus mums – daugiau nei tiesiog potencialus pirkėjas. Vertiname glaudų, artimą ryšį, todėl pakonsultuojame, suteikiame nuoširdų patarimą ir aptarnaujame Jus kaip savo draugus bei artimuosius! Galbūt dėl to turime daugybę lojalių klientų: toks palaikymas skatina stiebtis į priekį, tobulėti, laikytis aukščiausių darbo etikos standartų.

Didžiuojamės tuo, ką sukūrėme savo nuoširdžiu darbu. Galime Jums suteikti nepriekaištingą aptarnavimą, geriausią kainą bei nuoširdų rūpestį.

Mūsų išskirtinumas

Esame šeimos verslas, todėl mums svarbus kiekvienas mūsų klientas. Mes – darni bei darbšti komanda, kurią sieja bendros vertybės ir požiūris. Siekiame, kad visas pirkėjo kelias mūsų įmonėje teiktų džiaugsmą, pasitikėjimą ir maksimalų pasitenkinimą.

Mūsų vizija

Daug metų esame žinomi kaip didmeninės prekybos atstovai, tačiau mūsų vizija – būti prieinamiems visiems ir visada bei atsižvelgti į išskirtinius Jūsų poreikius!