Populiariausi TOP 7 trimerių modeliai, kuriuos rekomenduoja įrankių ekspertai

Šiltasis sezonas jau atėjo, o su juo ir darbai sode, darže, pievoje. Viena iš svarbiausių priemonių kurią reikia turėti norint tinkamai prižiūrėti kiemo ar sodo aplinką, yra kruopščiai pasirinktas trimeris. Trimeriai leidžia greitai ir efektyviai sutvarkyti aukštą žolę, krūmus, šakas ir kitus augalus. Norint pasirinkti tinkamą trimerį, reikia atsižvelgti į įvairius veiksnius, pvz., darbo vietos plotą, augalų rūšis ir kt. Šiame straipsnyje aptarsime geriausius 7 trimerių modelius, kuriuos verta apsvarstyti.

1. Keturtakčiai benzininiai trimeriai. 

Šie profesionalūs trimerių modeliai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško lengvos, patogios ir patikimos priemonės piktžolėtų vietų, pamiškių tvarkymo darbams, žolei ir krūmams pjauti. Jų 4-taktis variklis efektyvesnis ir mažiau teršia aplinką nei kiti benzininiai varikliai. Šie modeliai pagal savo parametrus yra vienodi,tad galite drąsiai rinktis bet kurį, kuris Jums labiau patinka. Skiriasi tik gamintojai, kuriuos kruopščiai atsirinkome daugiau nei per 16 metų ir galime drąsiai teigti, kad jų gaminami trimeriai yra patikimi, ilgaamžiai ir patogūs naudoti. 

Kam tinka:

Šie modeliai yra aukštesnės klasės nei kiti trimerių modeliai ir skirti profesionaliam naudojimui. Jie yra  galingi ir su jais galėsite padaryti didesnius darbus. Šie modeliai yra truputį sunkesni ir didesni nei kiti trimerių modeliai, tačiau jie taip pat yra patogūs ir lengvai valdomi. Galingas keturtaktis variklis, lengvas užvedimas, ypač patogi reguliuojama rankena užtikrina funkcionalų, komfortišką naudojimą aplinkos tvarkymo darbams!

Galima naudoti ir mažesniems plotams, tačiau šie modeliai yra pritaikyti didesniems plotams prižiūrėti.

Rekomenduojami modeliai:

1. Trimeris KAUFER KX-75T

€269

2. Trimeris SUPTEC RXT-55S

€179

3. Trimeris SUPTEC RXT-85S

€206

Reikalinga rekomendacija/konsultacija?

Susisiekite su mumis telefonu ir atsakysime į visus rūpimus klausimus – +370 69 939 45

2. Dvitakčiai benzininiai trimeriai

Dvitakčiai benzininiai trimeriai yra skirti mažesniems ir vidutiniams plotams šienauti, kur reikalingas efektyvus darbas. Variklis yra gana galingas, o dvi rankenos užtikrina patogų ir saugų naudojimą. Idealus pasirinkimas namų aplinkos, kiemo, sodo tvarkymo darbams.

Kam tinka:

Šie modeliai yra puikus pasirinkimas mažiems ir vidutiniams plotams, kuriuose reikalingas greitas ir efektyvus darbas. Taip pat šie trimeriai gali būti naudojami kaip trimeriai žolei pjauti, taip ir su pjovimo peiliu, krūmams išpjauti, o tai padidina jo universalumą ir funkcionalumą. Idealus pasirinkimas namų aplinkos tvarkymo darbams, sodui, daržui.

Rekomenduojami modeliai:

Trimeris ASTOR A-700

€107

Trimeris ASTOR A-800

€116

Trimeris ASTOR A-550

€89

3. Dvitakčiai benzininiai trimeriai

Tai – kompaktiški, lengvi ir išties manevringi trimeriai, priimantysįvairius iššūkius. Įrenginiai puikiai tinka žolės, piktžolėtų vietų pjovimui, pamiškių tvarkymo darbams. Galingas 4-taktis variklis, lengvas užvedimas, ypač patogi reguliuojama rankena užtikrina funkcionalų, komfortišką naudojimą aplinkos tvarkymo darbams! Šie modeliai yra vienodi, tačiau skirtingų, laiko patikrintų, patikimų gamintojų su kuriais dirbame jau daugiau nei 15 metų.

Kam tinka:

Šie modeliai yra puikus pasirinkimas mažesniems ir vidutiniams plotams šienauti, kuriuose reikalingas greitas ir efektyvus darbas. Taip pat šie trimeriai gali būti naudojami kaip trimeris žolei pjauti arba gali būti dedamas pjovimo peilis krūmams pjauti, o tai padidina jo universalumą ir funkcionalumą.

Rekomenduojami modeliai:

Trimeris KAUFER KX-55

€157

Trimeris HANDER HD-55X

€157

Reikalinga rekomendacija/konsultacija?

Susisiekite su mumis telefonu ir atsakysime į visus rūpimus klausimus – +370 69 939 45

4. Dvitakčiai benzininiai trimeriai

Skirti mažiems ir vidutiniams plotams. Šie trimeriai yra lengvi ir patogūs naudoti, taip pat yra pakankamai galingi.

Kam tinka:

Tai yra populiariausi mūsų trimeriai, kuriais prekiaujame jau daugiau nei 15 metų ! Šie modeliai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie turi nedidelius kiemus bei sodus, daržus ar pievas. Jie yra lengvesni nei profesionalūs, yra patogūs ir efektyvūs, tačiau jeigu turite didesnį sodą ar pievą, rekomenduojame rinktis galingesnį modelį.

Rekomenduojami modeliai:

Trimeris HANDER HD-550

€116

Trimeris SUPTEC BC-530

€116

5. Dvitakčiai benzininiai trimeriai

Skirti mažiems ir vidutiniams plotams. Šie trimeriai yra lengvi ir patogūs naudoti, turi antivibracinę rankeną ir yra galingi. Šie modeliai puikiai tinka vidutiniams ir didesniems plotams, kuriuose reikalingas greitas ir efektyvus darbas. Taip pat šie trimeriai gali būti naudojami kaip trimeriai žolei pjauti, arba su pjovimo peiliu, krūmams išpjauti.

Kam tinka:

Šie modeliai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie turi ne itin didelius kiemus bei sodus, pievas. Antivibracinė rankena sumažins vibraciją ir užtikrins malonesnį bei stabilesnį darbą. Jie yra lengvesni nei profesionalūs, yra patogūs ir efektyvūs. Tačiau jei turite didesnę prižiūrimą pievą ar didelį sodą, rekomenduojame rinktis galingesnį modelį.

Rekomenduojami modeliai:

Trimeris HANDER HD-7

€137

Trimeris KAUFER KA-737

€148

Reikalinga rekomendacija/konsultacija?

Susisiekite su mumis telefonu ir atsakysime į visus rūpimus klausimus – +370 69 939 45

6. Dvitakčiai benzininiai trimeriai

Šis profesionalus trimeris su antivibracine rankena yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogios ir patikimos priemonės žolei, aplinkos tvarkymo darbams ir krūmams pjauti.  Šis modelis yra puikus vidutiniams ir dideliems plotams, kuriuose reikalingas greitas ir efektyvus darbas. Idealus pasirinkimas dideliems aplinkos tvarkymo plotams.

Kam tinka:

Šis modelis yra aukštesnės klasės nei kiti modeliai ir skirtas profesionaliam naudojimui. Jis yra  galingas ir su juo galėsite padaryti daugiau ir įvairesnius darbus. Šis modelis yra truputį sunkesnis ir didesnis nei kiti modeliai, tačiau jis taip pat yra patogus ir lengvai valdomas. Galingas dvitaktis variklis, lengvas užvedimas, ypač patogi reguliuojama antivibracinė rankena užtikrina funkcionalų, komfortišką naudojimą aplinkos tvarkymo darbams!

Galima naudoti ir mažesniems plotams, tačiau šis modelis yra pritaikytas dideliems plotams šienauti, krūmams pjauti.

Rekomenduojami modeliai:

Trimeris SUPTEC RXT-625

€203

7. Dvitakčiai benzininiai trimeriai

Šis profesionalus trimeris idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogios ir patikimos priemonės žolės, sodo, pievos tvarkymo darbams ir krūmams pjauti.  Šis modelis yra puikus vidutiniams ir dideliems plotams, kuriuose reikalingas greitas ir efektyvus darbas. Idealus pasirinkimas dideliems plotams aplinkos tvarkymo darbams.

Kam tinka:

Šis modelis yra aukštesnės klasės nei kiti modeliai ir skirtas profesionaliam naudojimui. Jis yra  galingas ir su juo galėsite padaryti daugiau ir įvairesnius darbus. Šis modelis yra truputį sunkesnis ir didesnis nei kiti modeliai, tačiau jis taip pat yra patogus ir lengvai valdomas. Galingas dvitaktis variklis, lengvas užvedimas, ypač patogi reguliuojama antivibracinė rankena užtikrina funkcionalų, komfortišką naudojimą aplinkos tvarkymo darbams! Galima naudoti ir mažesniems plotams, tačiau šis modelis yra pritaikytas dideliems plotams šienauti, krūmams pjauti.

Rekomenduojami modeliai:

Trimeris SUPTEC RXT-635

€166

Apibendrinimas:

Šio straipsnio tema yra geriausi ir populiariausi benzininiai trimeriai, skirti Jūsų kiemui, sodui, daržui ar pievai. Įvertinome 7 populiariausius trimerių modelius rinkoje, kad galėtume padėti skaitytojams rasti tinkamą variantą savo sodo poreikiams. Pateikiame išsamų kiekvieno modelio aprašymą, privalumus, trūkumus, taip pat rekomendacijas, kurie modeliai yra tinkami konkrečioms situacijoms.

  1. Modeliai 1, 6 ir 7 – aukščiausios kokybės benzininių trimerių modeliai, puikiai tinka dideliems plotams prižiūrėti. Jie yra galingi, su jais galite dirbti ilgesnį laiką. Puikiai tinka profesionalams arba tiems, kurie ieško patikimo ir patvaraus modelio. Profesionalūs trimeriai už super gerą kainą!
  2. Modeliai 4 ir 5 –  lengvesni, patikimi, gana galingi modeliai. Jie yra idealūs vidutinio dydžio sodams arba tiems, kurie nori paprasto, bet patikimo benzininio trimerio. Šių modelių ypatingai patraukli kaina!
  3. Modeliai 2 ir 3 –  kompaktiški, lengvi ir galingi. Puikiai tinka mažiems ir vidutiniams sodams,  kur reikalingas efektyvus darbas. Šie tikrai patikimi, kokybiški benzininiai trimeriai už mažiausią kainą rinkoje!

Žinoma, pasirinkti tinkamiausią benzininį trimerį gali būti sunku, tačiau tikimės, kad mūsų TOP 7 geriausių  trimerių modelių apžvalga Jums padės. Atsižvelkite į savo darbo pobūdį ir poreikius, kad galėtumėte rasti tobulą trimerio variantą. Be to, nepamirškite saugumo – visada laikykite ir naudokitės  trimeriu tinkamai, taip išvengdami bet kokių galimų nelaimingų atsitikimų. 

Linkime Jums sėkmingo darbo su Jūsų naujuoju benzininiu trimeriu!

Reikalinga rekomendacija/konsultacija?

Susisiekite su mumis telefonu ir atsakysime į visus rūpimus klausimus – +370 69 939 45

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.